Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Otizmli Çocuklardan Başkan Sarıalioğlu’na Ziyaret

Of’ta faaliyet gösteren Özel Dayıoğlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi‘nde eğitim alan Otizm tanılı çocuklar ve aileleri, Otizm Farkındalık Etkinlikleri kapsamında Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret etti.

Dayıoğlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Zeynep Hacıkerimoğlu, Rehber Öğretmeni Elif Uzun, Özel Eğitim Alanı Öğretmeni Sevda Erekmen, Özel Eğitim Alanı Öğretmeni Pınar Küçükosman, Okul Öncesi Öğretmeni Betül Bayzan Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

Başkan Sarıalioğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, bu çocukların ihtiyaç duyduğu eğitim ve kurslara her zaman destek vereceklerini ve özel eğitim gerektiren çocukları önemsediklerini belirtti.

Sarıalioğlu, “Otizmli çocuğu olan ailelerimize kolaylıklar diliyor, Öğretmenlerimizi tebrik ediyorum. Belediye olarak ihtiyacınız veya isteğinizde biz her daim sizinleyiz. Dünya Otizm Farkındalık gününün toplumda duyarlılık ve farkındalık oluşturmasını temenni ediyor, Dünya Otizm Farkındalık günümüzü kutluyorum. Engellerimiz hissettirmeyecek engelsiz bir yaşam dileğiyle. Allah onlara sağlıklı bir ömür versin, Unutmayın; otizm eksiklik değil farklılıktır. Dayıoğlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin çok güzel ve meşakkatli bir görev üstendiğini belirterek, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Related posts:

BİLGİLER
tarafından 15 Kasım 2016 - 09:29 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 173 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ

Fatal error: Call to undefined function simple_social() in /home/dayioglu/public_html/wp-content/themes/koydernek/single-default.php on line 73