Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Engelli Gençleri Hayatla Barıştıran Bir Yer “ Ballim Kafe”

 

Trabzon Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz Hanımefendi, engelli gençlerin çalıştığı “ Ballim Kafe” de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve gönüllülerle bir araya geldi.
Trabzon’da Umuda Destek Derneği çatısı altında 13 engelli gencin sosyal hayata katılımları ve kendilerine olan güvenlerini kazanmaları amacıyla açılan kafede ilk etapta 12 engelli genç çalışıyor.
 Yavuz Selim Bulvarında hizmet veren kafede sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerle bir araya gelen Şengül Yavuz Hanımefendi, “Trabzon Umuda Destek Derneği’ne böyle anlamlı bir projeye imza atmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Hiç kuşkusuz ki sivil toplum kuruluşlarımızın önemli ve güzel çalışmaları var. Burada da bu güzel çalışmanın bir örneğini görüyoruz ve çocuklarımızın gözlerinden yansıyan mutluluklarına şahitlik ediyoruz” dedi.Zamanın en değerli hazinemiz olduğunu söyleyen bayan Yavuz, “ Anın kıymetini bilerek yaşamalıyız. Zamanı en verimli şekilde değerlendirmek bizim elimizde. İnşallah daha güzel projeleri birlikte gerçekleştireceğiz. Tekrar böyle anlamlı ve güzel projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.Konuşmasının sonunda engelli gençlerle fotoğraf çektiren Şengül Yavuz ve diğer misafirler gençlerin servis yaptığı ikramlardan tattı.

Related posts:

BİLGİLER
tarafından 16 Kasım 2016 - 15:00 tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 240 views kez Okunmuştur.
ETİKETLER
PAYLAŞ

Fatal error: Call to undefined function simple_social() in /home/dayioglu/public_html/wp-content/themes/koydernek/single-default.php on line 73